Михайло Подоляк заявив про переломний момент у війні

Михайло Подоляк заявив про переломний момент у війні

У війні, яку росія розпочала в Україні, зараз відбувається переломний момент. Про це заявив радник голови Офісу Президента Михайло Подоляк в ефірі національного телемарафону "Єдині новини" на каналі "Ми-Україна".

"Два різних процеси сьогодні відбуваються. Перший - це перелам у війні з точки зору стратегічних цілей, які росія може ставити сьогодні перед собою і які ми можемо ставити. Стратегічні цілі України абсолютно незмінні. Це деокупація всіх територій. Для цього - накопичення ресурсу. Для цього - Президент опікується міжнародними комунікаціями в повному обсязі. Ми сформували закрите небо практично, ну крім авіаційного компоненту. Ми сформували бронетанкову коаліцію, як таку. Ми вирішуємо логістичне питання з забезпечення величезної війни снарядом тяжких калібрів. Ми вирішили питання з дальнобійною ракетою. Не в повному обсязі і не так швидко, як хотілося б, але вирішуємо. Ми заініціювали, щоб в Європі пришвидшились інвестиції у військове виробництво. Це з одного боку, це те, що стосується фіналу війни для нас, стратегічних цілей для нас і партнерів", - зазначив Подоляк.

При цьому він назвав стратегічну ціль рф.

"Яка стратегічна ціль у російської федерації? Захопити хоча б один населений пункт, хоча б якийсь, символічно. Потім вони його віддадуть, потім ми його заберемо назад. Але хоча б щось захопити", - наголосив Подоляк.

Як повідомляли "Ми-Україна", раніше Михайло Подоляк заявив, що Україна після цієї війни буде єдиним гарантом для всієї Європи, що росія ніколи не вторгнеться.

Головне