На Львівщині правоохоронці викрили спробу 38-річного львів'янина незаконно завезти в Україну велику партію техніки Apple на суму понад 35 мільйонів доларів.
Про це повідомили в Офісі генпрокурора.
За даними правоохоронців, чоловік намагався перетнути кордон через "зелений кордон" на Львівській митниці на автівці Renault Trafic.

Під час перевірки транспортного засобу митники виявили спеціально облаштовані тайники, зокрема у днищі автівки були замасковані три схованки: дві під сидіннями водія та пасажира, ще одна - позаду водійського крісла. Для приховування від службовців ДПСУ їх закрили металевими пластинами та обшили тканиною.

У схованках правоохоронці знайшли велику партію продукції компанії Apple, а саме 501 смартфон iPhone, 211 бездротових навушників та 117 смартгодинників загальною сумою у понад 35 млн грн.
.jpg)
Наразі контрабандисту вже оголошено підозру за фактом контрабанди. Також за клопотанням прокурорів на всю вилучену електроніку накладено арешт.
Як писав "Ми-Україна" раніше, на КПП "Краківець" дві жінки намагались провезти 14 смартфонів iPhone 17 Pro Max, проте їх викрили під час проходження контролю.