Київські квартири російського дизайнера Лебедєва передали до Фонду держмайна

Київські квартири російського дизайнера Лебедєва передали до Фонду держмайна

 Кабінет міністрів України передав Фонду держмайна активи російського пропагандиста і дизайнера Артемія Лебедєва.

Про це йдеться в повідомленні Фонду.

Російський діяк виправдовував збройну агресіє росії проти України та відвідував тимчасово окуповані росіянами українські території.

До Фонду держмайна, зокрема, було передано 2 квартири у Києві, площею 138,5 м² та 193,2 м².

У Фонді пояснили, що їх завданням є забезпечення проведення державної реєстрації прав власності та ухвалити управлінські рішення щодо подальшої долі цього майна – приватизації чи оренди.

Всі кошти, отримані від реалізації майна, підуть у Фонд ліквідації наслідків збройної агресії.

Довідка.

У липні Вищий антикорупційний суд України стягнув у дохід держави дві квартири в центрі Києва російського дизайнера і блогера-пропагандиста Артемія Лебедєва.

У червні 2022 року Лебедєв побував на території окупованої Запорізької АЕС, за що заочно отримав підозру від СБУ за виправдовування збройної агресії.

У січні 2023 року РНБО України запровадила санкції проти 119 представників російського шоубізнесу та медіасфери, зокрема проти Артемія Лебедєва.

Як повідомляв "Ми-Україна" раніше, президент Володимир Зеленський у понеділок, 11 вересня, зустрівся з очільницею МЗС ФРН Анналеною Бербок. Голова держави висловив вдячність Німеччині за новий оборонний пакет для України та допомогу країни із посиленням української ППО.

Головне