ISW: Пригожин все частіше критикує міноборони рф, його нападки дедалі нахабніші

ISW: Пригожин все частіше критикує міноборони рф, його нападки дедалі нахабніші

Засновник ПВК "Вагнер" Євген Пригожин все частіше критикує російське міністерство оборони й у своїх висловах стає дедалі нахабнішим. На цьому наголошують аналітики Інституту вивчення війни (ISW).

Зокрема, Пригожин виступив на захист солдатів, які не дотримуються стандартів догляду за собою та носять бороди. Також він вважає, що солдати повинні користуватися смартфонами, а не здавати їх "на склад".

"Пригожин заявив, що "війна - час активних і сміливих, а не чисто виголених, які здали телефони на склад", - зазначають в ISW.

Крім того засновник ПВК "Вагнер" заявив, що чиновникам міноборони рф потрібно "розвиватися разом з розвитком сучасної війни, вчитися ефективно вбивати ворога і захоплювати території", а не "зачісувати всіх під свої безглузді правила, принципи та примхи".

Дісталося від Пригожина й адміністрації путіна. Так, він заявив, що дехто з працівників адміністрації є зрадниками, які хочуть, щоб росія програла війну.

Як повідомляли “Ми-Україна”, засновник ПВК “Вагнер” Євген Пригожин та очільник Чечні Рамзан Кадиров знаходяться в небезпеці, вважає секретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данілов.

Головне