Корпус вартових Ісламської революції заявив про нанесення ударів по місцях дислокації американських військових на Близькому Сході.
Про це пише Tasnim.
У КВІР також попередили, що в разі нових американських ударів відповідь Ірану буде "ще масштабнішою".
"Військово-морські сили КВІР завдали ударів по позиціях американської терористичної армії в регіоні... США намагалися порушити перемир'я, на що було дано і даватиметься необхідна відповідь", - йдеться у заяві Корпусу.
Напередодні Центральне командування США (CENTCOM) повідомило про удари по складах іранських ракет і безпілотників, а також по прибережних радіолокаційних станціях. У Вашингтоні заявили, що ці дії стали відповіддю на атаку, якої, за даними американської сторони, зазнало торговельне судно в Ормузькій протоці.
Президент США Дональд Трамп заявив, що Тегеран порушив меморандум про взаєморозуміння, укладений сторонами в середині червня. Раніше він також звинуватив Іран у порушенні домовленостей про припинення вогню після атаки на судна в Ормузькій протоці.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ціни на нафту повернулися до довоєнного рівня: скільки коштує Brent
Як писав "Ми-Україна" раніше, очільник Білого дому завив, що Іран повністю погодився на безстрокові ядерні інспекції на найвищому рівні задля забезпечення безпеки.