росіяни навмисно роблять інформаційні "вкиди", очікуючи, що ми спростуємо інформацію, - Маляр

росіяни навмисно роблять інформаційні

росіяни навмисно роблять інформаційні "вкиди", щоб українська сторона спростувала. Втім, Генштаб не реагує, щоб не стався витік інофрмації.
 
Про це в ефірі "Ми-Україна" заявила заступниця міністра оборони Ганна Маляр.
 
"росіяни намагаються нам продемонструвати нібито їхню обізнаність: от що вони знають, що у нас в штабах, що там в нас на Ставці обговорюється. Таким чином вони вигадують дуже багато історій. Для українського суспільства - це ніби показує, що от у нас скрізь витік інформації. Тому не обов'язково, якщо вони це пишуть - вони про це знають. Вони намагаються спровокувати нас на спростування, тому ми ніколи не втягуємося в цю дискусію, розуміючи, що будь-який закид чи "витік" інформації, з їхнього боку -  це очікування, що ми скажемо так чи ні", - розповіла вона.

Раніше Маляр заявила, що майже 100 000 добровольців вступили до лав тероборони у перші тижні повномасштабного наступу російської федерації.

“Ми маємо історію, коли добровольці другою хвилею відправлялись на фронт – у лютому 2022 року. Це були вже геть інші масштаби. Це вже була нація впевнена у своїй силі. Згуртована нація. Добровольці пліч-о-пліч стали з професійними військовими і боронять по сьогоднішній день Україну”, – заявила вона.

Як повідомляв "Ми-Україна" раніше, Кабмін погодив звільнення керівників трьох обласних державних адміністрацій. Зокрема, Луганської, Одеської та Хмельницької. Тепер це рішення має погодити президент Володимир Зеленський.

Головне