Експерт: Сі Цзіньпін більше не поважає Путіна і це добре видно

Експерт: Сі Цзіньпін більше не поважає Путіна і це добре видно

Глава КНР Сі Цзіньпін  втратив повагу до президента Росії Володимира Путіна. Таку думку висловив експерт-міжнародник, член правління Української асоціації китаєзнавців Олексій Коваль в ефірі "Ми-Україна".

За його словами, ще декілька років тому Сі Цзіньпіна привселюдно демонстрував свою повагу до Путіна, однак вже минулого року його ставлення було інакшим.

"Перший візит Сі Цзіньпіна при владі був до Москви. Там був цікавий показник, всі це побачили, хто знається на Китаї, коли Сі Цзіньпін цокався з путіним, він тримав свій стакан нижче, ніж край стакана путіна. За китайським етикетом - це визнання вищості. Тепер, якщо подивитися відео 4 січня минулого року — путін біг через всю залу до Сі Цзіньпіна, який чекав його біля стінки. За китайськими законами - це показник, що "тепер ти до мене йдеш, а я тебе чекаю". Тобто Путін біг фактично до нього по цьому червоному килимку. Це і показує зміну", - пояснив Коваль.

Нагадаємо, президент рф Володимир Путін запросив главу КНР Сі Цзіньпіна відвідати Росію у 2023 році, однак китайський лідер й досі не погодився на візит.

Головне