Данілов: Росія починає благати про переговори з Україною

Данілов: Росія починає благати про переговори з Україною

Росія вже починає благати про переговори з Україною. Про це заявив секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов в інтерв'ю НВ.

За його словами, благання рф свідчать про те, що Кремль вже розуміє - досягти бажаного в Україні не вдасться.

Данілов нагадав, що останньою метою росії є повне захоплення Луганської та Донецької областей до березня.

"Більше того, вони пробують зараз зрозуміти, що досягти тих (цілей, - ред.), які вони собі ставили по захопленню нашої країни, у них немає жодних спроможностей. Тому на сьогодні благають", - розповів Данілов.

При цьому він наголосив, що схилити Україну до переговорів росія намагається через посередників, інколи йдеться навіть про цілі такі групи.

"Беруть цілий пул перемовників. Вони зараз ведуть величезну роботу з певними групами, аби вони вступили в перемовини. Вже і Бразилія, і кого тільки немає в посередництві", - розповів секретар РНБО.

Однак, наголосив Данілов, Україна готова до переговорів з рф лише після виконання чотирьох вимог.

"Звільнити всі наші території, які на сьогодні є тимчасово окупованими. Відповідальність через трибунал тих людей, які все це затіяли, які вбивають дітей, літніх людей, жінок, які до військової справи не мають жодного стосунку. Гарантії безпеки нашої країни - обов’язково. І відповідальність - це четвертий фактор", - зазначив Олексій Данілов.

Як повідомляли "Ми-Україна", секретар Ради національної безпеки та оборони України Олексій Данілов заявив, що росіяни готуються до максимальної ескалації війни, тому не можна виключати жодного сценарію в найближчі два-три тижні.

Головне