Над Чорним морем помітили британські винищувачі та літак-розвідник

Британські літаки, зокрема розвідувальник Boeing RC-135 здійснив політ над Чорним морем у п’ятницю вдень, 24 березня. Про це свідчили дані сервісу Flightradar.

Як було видно на радарах, британський літак перебував у західній частині Чорного моря. Його постійно супроводжували два британські винищувачі Eurofighter Typhoon.

У Міністерстві оборони Великої Британії політ своїх повітряних суден не коментували. 

Перебування британських літаків у міжнародному повітряному просторі над Чорним морем сталося попри нещодавній інцидент зі збиттям росією американського дрона-розвідника.

Британські літаки здійснили політ над Чорним морем
Британські літаки здійснили політ над Чорним морем

Як повідомляли “Ми-Україна”, російський літак Су-27 влучив у пропелер американського розвідувального безпілотника MQ-9, коли той перебував у міжнародному повітряному просторі над Чорним морем. 

Російський посол у США Анатолій Антонов після інциденту із збиттям американського дрона MQ-9 Reaper сказав, що Москва не хоче конфронтації зі Сполученими Штатами. Однак згодом міністр оборони росії Сергій Шойгу нагородив орденами мужності пілотів, які збили американський безпілотник MQ-9 Reaper. 

Головне

Компанія SpaceX відправила на Міжнародну космічну станцію чотирьох туристів. Пілотований корабель Crew Dragon здійснив комерційний рейс, другий за останні два роки. Які перспективи має космічний туризм і скільки зараз коштує злітати на орбіту — дізнавався “Ми-Україна”.