Мультфільм “Мавка” встановив рекорд із касових зборів серед українських стрічок

Український повнометражний мультфільм “Мавка. Лісова пісня” за три пари вихідних прокату зібрав понад 81 млн грн бокс-офісу. Тепер “Мавка” встановила новий рекорд із касових зборів серед українських стрічок.

Про це повідомила прес-служба “ДержКіно України” на сторінці у Facebook. Як зазначається, за цей час в українському прокаті мультфільму “Мавка”, який вийшов на великі екрани 2 березня, вдалося зібрати біля екранів 642 671 глядача, що дозволило зібрати 81 848 415 грн бокс-офісу.

“Покази тривають, тож кличте друзів і рідних і поринайте у неймовірну подорож Всесвітом Мавки”, – наголосили в ДержКіно.

Кадр із мультфільму “Мавка”

Крім того, анімація обійшла попереднього рекордсмена, а саме фільм “Я, ти, він, вона” режисерів Володимира Зеленського та Девіда Додсона. Романтична комедія вийшла в прокат у 2018 році і змогла зібрати в українському прокаті 71,1 млн грн.

За перший вікенд прокату мультик “Мавка” також встановив рекорд – зібрав 25 млн грн, що стало найкращим результатом зі зборів серед українських релізів.

Як повідомляли “Ми-Україна” раніше, 2 березня вийшов у широкий національний прокат анімаційний фільм “Мавка. Лісова пісня” Проєкт створено за мотивами відомого твору Лесі Українки та адаптовано під жанр сімейної анімації. В основі мультфільму — образи зі слов’янських міфів і легенд. Попри війну український кінематограф продовжує створювати нові стрічки, які не лише виходять в Україні, але і беруть участь у міжнародних кінофестивалях. Перелік популярних фільмів, які вийшли після 24 лютого 2022 року, опублікували “Ми-Україна”.

Головне