McDonald’s відновлює роботу в Одесі: відкриють одразу п’ять ресторанів

Мережа ресторанів швидкого харчування McDonald’s в Україні планує у вівторок, 28 березня, відновити роботу одразу п’яти ресторанів в Одесі. Ще кілька закладів відкриють на початку квітня.

Про це йдеться в прес-релізі компанії. Як зазначається, одеські ресторани McDonald’s не працюють з початку повномасштабного російського вторгнення.

“Таким чином компанія продовжує розширювати географію роботи, щоб підтримувати місцеві громади в Україні та відповідати на численні запити українців про повернення улюблених страв”, – йдеться в повідомленні.

Першими відкриються ресторани за такими адресами:

  • вул. Пантелеймонівська, 17-б;
  • вул. Дерибасівська, 23/1;
  • пл. Незалежності, 1;
  • вул. Черняховського, 1-б;
  • вул. Краснова, 14а.

“В одеських ресторанах так само, як і в решті закладів McDonald’s в Україні, будуть діяти розширені правила безпеки, за якими у разі оголошення повітряної тривоги команда швидко завершує всі процеси й зачиняє заклад, аби всі могли пройти в укриття”, – розповіли в прес-релізі.

Водночас компанія передбачає підвищений попит у перші дні з відкриття закладів в Одесі, адже після тривалої перерви містяни хочуть якнайскоріше поласувати улюбленими стравами. Тож спершу зали працюватимуть на обмежену кількість відвідувачів, аби уникнути скупчень людей.

При цьому на початку квітня плануються відкриття ще кількох закладів в Одесі. За аналогією до відновлення роботи ресторанів у Києві та на заході України у вересні 2022 року, у ресторанах буде представлене скорочене меню, до якого увійдуть основі страви McDonald’s. Розширення буде відбуватися разом з відновленням ланцюгів постачання і нарощення обсягів складів.

Як повідомляли “Ми-Україна” раніше, Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) включило німецького ритейл-гіганта Metro AG (“Метро”) до списку міжнародних спонсорів війни.

Головне