Винищувачі Британії та Німеччини вдруге за тиждень перехопили літаки рф біля Естонії

літаки рф біля Естонії

Винищувач Typhoon британських ВПС і винищувач ВПС Німеччини вже вдруге цього тижня перехопили російські літаки в рамках операції з патрулювання повітряного простору біля узбережжя Естонії.

Як повідомляється на сайті Королівських ВПС Великої Британії (RAF), інцидент стався 17 березня 2023 року.

“У межах постійного патрулювання повітряного простору в регіоні пара літаків НАТО 17 березня піднялась на перехоплення російського військового пасажирського літака Ту-134, відомого в НАТО під назвою “Красті”, який супроводжували два винищувачі Су-27 “Фланкер” і військово-транспортний літак Ан-12 “Куб”. Російські формування були перехоплені на підльоті до повітряного простору Естонії”, – зазначили в Королівських ВПС.

російські літаки були перехоплені в безпосередній близькості від естонського повітряного простору. Подібний інцидент стався також 15 березня. 

Нагадаємо, раніше два нідерландські винищувачі F-35 перехопили три російські військові літаки біля Польщі з боку Калінінграда.

Також винищувачі Великої Британії та Німеччини спільно перехопили російський літак поблизу повітряного простору Естонії цього тижня, 14 березня.

Як повідомляв “Ми-Україна” раніше, російське окупаційне військо намагається знайти нову тактику завдання ракетних ударів по Україні.

Головне

Угорський голова Міністерства закордонних справ Петер Сіярто укотре заявив про необхідність припинення вогню в Україні та негайні переговори про встановлення миру. У коментарі AP він пояснив, що його заклик щодо…

Генеральний штаб Північної Македонії висловився на підтримку рішення щодо передачі Україні ударних гвинтокрилів. Йдеться про вертольоти Мі-24, які неофіційно називають “Крокодилами”. Тепер це рішення має розглянути уряд країни. Це відбудеться…