росія намагається знайти нову тактику ударів по Україні, – Сили оборони

Нова тактика ракетних ударів рф

Російське окупаційне військо намагається знайти нову тактику завдання ракетних ударів по Україні.

Про це 19 березня в ефірі телемарафону повідомила керівниця Об’єднаного координаційного прес0центру Сил оборони півдня України Наталія Гуменюк.

За її словами, у Чорному морі окупанти тримаються у безпечному для себе районі, щоб не бути ураженими українською зброєю.

“Також спостерігається згортання операції пошукової, де відбувся повітряний інцидент (збиття американського безпілотника, – ред.), вони там дещо вишукували. Погода і глибини не сприяють продовженню цих робіт”, – сказала Гуменюк.

Нагадаємо, росія станом на ранок 19 березня вивела на бойове чергування у Чорне море дев’ять своїх кораблів. Серед них два надводні ракетоносії, загальний залп яких 16 “Калібрів”.

“У Чорному морі вони тримають у безпечному для себе районі, вираховуючи понад 100 морських мін, щоб не бути ураженими нашою зброєю.Також спостерігається згортання операції пошукової, де відбувся повітряний інцидент, вони там дещо вишукували. Погода і глибини не сприяють продовженню цих робіт”, – зазначила Гуменюк.

За її словами, присутність ракетоносіїв у Чорному морі може свідчити про загрозу точкових ракетних ударів. За її словами, ворог намагається знайти тактику, адже масовані ракетні удари не дають рф очікуваних результатів завдяки українській ППО.

Як повідомляв “Ми-Україна” раніше, у Рубіжному Луганської області окупаційна влада рф примушує населення отримувати громадянство росії, аби влаштуватися на роботу.

Головне