Під Лаврою почалися конфлікти: священник УПЦ МП вилив відро води на активіста з інвалідністю

священник вилив воду на активіста

Один із священників УПЦ МП вирішив охрестити натовп священною водою. Замість традиційного окроплення – він вилив відро з залишками води на голову активісту з інвалідністю.

Відео моменту потрапив на камери.

На кадрах видно, як один із священників УПЦ МП вилив воду з відра на активіста Євгена. Згодом до нього підійшов інший прихильник УПЦ і почав вимагати в нього документи.

Євген – громадський активіст із Києва. Він прийшов підтримати передачу державі будівель, які були в користуванні УПЦ.

В руках тримав плакат “Геть русню з Лаври”. Парафіяни УПЦ вирвали в нього плакат та порвали на частини.

Нагадаємо, скандал навколо Києво-Печерської Лаври продовжується. Представники УПЦ МП та їх прибічники не звільняють територію заповідника та другий день не пускають комісію Мінкульту.

УПЦ МП має звільнити Києво-Печерську Лавру. Від сьогодні їхній договір про оренду не діє. Напередодні вони провели свою останню службу, але митрополит Павло вкотре заявив, що йти з Лаври представники Української православної церкви не збираються.

Окрім того, Паша “Мерседес” (Павло Лебідь) також заявив, що збирається через суд домогтися повернення всіх коштів, які він витратив на Києво-Печерську Лавру.

Напередодні митрополит Павло звинуватив Президента України Володимира Зеленського у ситуації, що розгорнулась навколо Лаври. Він наголосив, що виселення ченців УПЦ МП відбувається з його дозволу та пригрозив йому “карою небесною”.

18 березня на Буковині сталась сутичка між вірянами ПЦУ та УПЦ МП. Віряни ПЦУ хотіли зайти в храм, але їх не пускали.

Речниця Нацполіції області Кароліна Маришева повідомила, що поліція отримала три виклики та була на місці події, тому грубих порушень не допустили. Також один з місцевих жителів травмував палець.

Як повідомляв “Ми-Україна” раніше, суд виніс вердикт у справі акторки Гвінет Пелтроу.

Головне

Міністр оборони Естонії Ханно Певкур у вівторок, 3 жовтня, перебуває з офіційним візитом в Україні. Напередодні він зустрічався з президентом Володимиром Зеленським, сьогоднішній день – розпочав із відвідання Київщини. Зустріч…

Минулої доби, 2 жовтня, загальні бойові втрати ворога у війні проти України збільшились на ще 360 загарбників. Наші оборонці за учорашній день також знищили 15 танків, вісім бойових броньованих машин, 40…