Кім про ситуацію на Миколаївщині: Ми готові, у Криму не буде води

Миколаївська область готова до наслідків після підриву Каховської ГЕС росіянами. Наразі влада працює з урядом, аби виконати всі необхідні завдання. Про це повідомив очільник Миколаївської ОВА Віталій Кім у своєму Telegram-каналі.

“Стався теракт на Каховській ГЕС. На зараз всі служби абсолютно готові, працюємо в тісній співпраці з колегами з Херсону та Урядом, зі всіма. Тобто наразі ми готові до більших наслідків, аніж вони будуть. Ми готові до виконання всіх завдань, всі точки розгорнуто, автобуси, маршрути – все пропрацьовано”, – йдеться в повідомленні.

За словами очільника ОВА, за даними, що бачимо з російської сторони, окупанти були повністю не готові до ситуації. Наразі у них паніка – вони виїжджають, кидають тощо.

Головними наслідками Кім назвав, по-перше, відсутність води в Криму, а по-друге, те, що “ситуація на лівому березі Дніпра погіршиться”.

При цьому з української сторони всі дії виконуються: “Ми готові”.

Нагадаємо, російські окупаційні війська зранку 6 червня здійснили підрив Каховської ГЕС. Із низки населених пунктів почали евакуацію мешканців.

У Міністерстві внутрішніх справ повідомили про список населенних пунктів, з яких здійснюватиметься евакуація мешканців. Йдеться про села Миколаївка, Ольгівка, Льово, Тягинка, Понятівка, Іванівка, Токарівка, Понятівка, Придніпровське, Садове, та частково місто Херсон – острів Корабел.

Як повідомляли “Ми-Україна” раніше, Президент України Володимир Зеленський заявив про те, що провів термінове засідання Ради національної безпеки та оборони України (РНБО), яке скликав раніше через підрив росіянами Каховської ГЕС. За його словами, цієї ночі о 02:50 російські терористи здійснили внутрішній підрив конструкцій Каховської ГЕС. У зоні підтоплення близько 80 населених пунктів.

Під час евакуації населення із Херсона через підрив військами рф Каховської ГЕС, окупанти обстрілюють місто з артилерії. Двоє поліцейських отримали осколкові поранення.

Головне