Керували обстрілами: Ізраїль ліквідував командувача ракетними силами “Ісламського джихаду” та його заступника 

Сили оборони Ізраїлю – ЦАХАЛ – прозвітували про ліквідацію керівництва ракетних сил угруповання “Ісламський джихад”. Йдеться про вбивство командувача Алі Галі та його заступника Ахмеда Абу Даки, пише The Times of Israel.

Останній загинув внаслідок прицільного авіаційного удару, якого ізраїльська армія завдала по місту Бані-Сухейла на півдні Гази. Його керівника ліквідували у четвер, 11 травня, вранці, “окремим ударом”. 

Палестинська сторона смерть Абу Даки підтвердила та наголосила, що його була вбито в результаті “боягузливого сіоністського вбивства”.

Начальник Південного командування ЦАХАЛ генерал-майор Еліезер Толедано підкреслив, що сили Ізраїлю і надалі цілеспрямовано знищуватимуть членів “Ісламського джихаду”.

“Ми почали зі старшої команди у першому ударі. Під час другої атаки минулої ночі ми вбили голову ракетних сил. А тепер ми вбили його заступника”, – сказав він.

Нагадаємо, Ізраїль оголосив про початок операції під назвою “Щит і стріла” у вівторок, 9 травня, рано-вранці. Тоді армія атакувала об’єкти радикального палестинського угруповання “Ісламський джихад” та ліквідувала трьох його командирів:  Джихада Ганнама, Халіла Аль-Бахтіні та Тарека Іззелдіна. У завданні ударів взяли участь 40 літаків. Цілями були обрані 10 об’єктів з виробництва зброї та інфраструктури, а також військові об’єкти, що належать “Ісламському джихаду”.

Як писав “Ми-Україна” раніше, організатори “Євробачення-2023” відмовили в пропозиції виступити з відеозверненням Президенту Володимиру Зеленському у фіналі конкурсу, який пройде 13 травня.

Головне

Міністр оборони Естонії Ханно Певкур у вівторок, 3 жовтня, перебуває з офіційним візитом в Україні. Напередодні він зустрічався з президентом Володимиром Зеленським, сьогоднішній день – розпочав із відвідання Київщини. Зустріч…