Федоров: Якщо росіяни затримаються у Запорізькій області до осені, вони знову викрадуть наш врожай

Якщо окупанти затримаються на захопленій території Запорізької області до осені, вони знову викрадуть український врожай. Про це заявив мер тимчасово окупованого Мелітополя Іван Федоров в ефірі національного телемарафону “Єдині новини” на каналі “Ми-Україна”.

За його словами, наразі на Запоріжчині російські загарбники контролюють понад 70% території.

“Окуповано більш ніж 70% Запорізької області в цілому. І ми кажемо про мінування лише прифронтової зони. І це не більше, ніж 10-15% тимчасово окупованої Запорізької області. Тобто, на жаль, якщо вони там затримаються, то в них буде можливість викрасти мільйони тон нашого врожаю, як пшениці, так ріпака і соняшника”, – зазначив Федоров.

При цьому він наголосив, що збирати врожай черешні у Мелітополі збирається цьогоріч вже Україна.

“Врожай черешні також ми плануємо збирати, а не вони. А це вже зовсім скоро”, – зазначив мер тимчасово окупованого Мелітополя.

Нагадаємо, раніше міський голова Мелітополя Іван Федоров розповів, що росіяни облаштували три лінії оборони на тимчасово окупованій території Запорізької області. В деяких місцях ліній оборони – чотири.

Як повідомляли “Ми-Україна”, заступник голови Всеукраїнської аграрної ради Денис Марчук заявив, що українське збіжжя є конкурентним навіть в умовах війни та за відсутності повноцінного фінансування.

Головне