Внаслідок ворожого обстрілу пошкоджено ЛЕП біля Оріхова, місто знеструмлене

Внаслідок ворожого обстрілу пошкоджено ЛЕП біля Оріхова, місто знеструмлене

Російське окупаційне військо більш як 250 разі відкривало вогонь по мирних містах та села Запорізької області, переважно гатили по Оріхівському, Гуляйпільському та Степногірському напрямках. В результаті атаки ворога постраждала лінія електропередач, Оріхів залишився без світла, розповів в ефірі "Ми-Україна" очільник місцевої ОВА Іван Федоров.

"Під час обстрілів було зруйновано одну з ліній електропередач, що знеструмило місто Оріхів. Комунальники займаються відновленням, щоб тим мешканцям, які залишаються на території наближеній до бойових дій, надати можливість користуватися хоча б якимись комунальними послугами", - розповів він. 

За його словами, понад 50 населених пунктів області вже більш як півтора року живуть без електрики. 

Федоров зауважив, що минулої доби обстрілами було знищено понад 30 будинків на Запоріжжі. Він також розповів, шо минулої доби з небезпечних територій області було евакуйовано одну родину з 15-річною дитиною.

Нагадаємо, росіяни на захопленій частині Запорізької області достроково розпочали так звані "вибори президента рф". Їхня мета забезпечити явку та підтримку російського диктатора Путіна на рівні 94%, розповідав раніше Федоров. Він також зазначив, що на ТОТ вже завезли десятки тисяч російських військових, які будуть "голосувати" на виборах.

Як писав "Ми-Україна" раніше, у Європарламенті може виникнути ситуація, коли не будуть визнані результати майбутніх виборів президента рф, розповіла президентка ЄК Роберта Мецола. Вона висловила думку, що смерть опозиціонера Олексія Навального ще раз підтверджує, що в росії немає місця жодній опозиції.

Головне