Україна знайшла свій спосіб прискорити шлях до ЄС, -  Кравчук

Україна знайшла свій спосіб прискорити шлях до ЄС, -  Кравчук

Україна має власну стратегію, яка зможе змінити прискорити роботу над вступом нашої країни до ЄС. Про нього в ефірі "Ми-Україна" розповіла заступниця голови комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики Євгенія Кравчук.

Замість того, щоб повільно просуватися крізь 35 розділів, Україна пропонує інноваційний підхід - працювати над шістьма кластерами одночасно.

"Ми запропонували працювати одразу кластерами, щоб не чекати, коли відкриється-закриється кожен окремо. ми ставимо собі дедлайн ще швидше. І ми маємо робити все швидше, як було на попередніх етапах. Адже буде ще період оцінки від Єврокомісії, з боку усіх урядів 27 країн-членів. Тому ми маємо тримати запас. Але і ЄС, і інші країни подають сигнали, що вони повинні змінюватися теж", - відзначила Кравчук.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Україна виконає 11 пропозицій Угорщини стосовно нацменшин, — Стефанішина

Нагадаємо, міністерка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина розповіла, що Україна стоїть перед необхідністю виконання широкого спектру зобов'язань, які охоплюють як політичну, так і практичну сфери для отримання членства в Європейському союзі. 

Як писав "Ми-Україна" раніше, віце-прем'єрміністерка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України озвучила прогнозований рік вступу України в ЄС.

Головне

Ірина Фаріон померла в лікарні Львова після скоєного на неї замаху. Про це повідомили в пресслужбі Першого медичного обʼєднання Львова, передає кореспондентка телеканалу "Ми-Україна" Олександра Стасишин.