Україна має перевагу у питанні виробництва FPV-дронів, ніж рф, - Ігнат

Україна має перевагу у питанні виробництва FPV-дронів, ніж рф, - Ігнат

Україна знаходиться у вигіднішому становищі, ніж росія в питанні виробництва FPV-дронів, оскільки має доступ до західних технологій.

Про це заявив речник командування Повітряних сил України Юрій Ігнат в ефірі "Ми-Україна".

"Маємо доступ до тих технологій, які нам може давати Захід і в кооперації з нашими західними партнерами, чи це буде виробництво на території України, чи, можливо, десь в іншій країні, маємо нарощувати саме кількість ударних БПЛА. Саме їх кількість дозволить нам тривожити Росію на їх території, та само, як вони тероризують нас", - пояснив він.

Ігнат також висловив думку, що росія у подальших атаках може акцентувати увагу на використанні дронів, оскільки запас ракет зменшився порівняно з минулим роком. Він підкреслив, що в України є ефективні засоби протидії безпілотникам, такі як системи зенітного ракетного оборонного комплексу "Gepard" і рухомі вогневі групи.

За його словами, особливо ефективно можуть бути використані рухомі групи для "раціонального" знищення російських дронів. Вчора, за інформацією Ігната, дві третини "Шахедів" були ефективно знищені бійцями саме цих мобільних вогневих груп.

Нагадаємо, російська окупаційна армія зараз застосовує значно менше високоточних ракет, ніж влітку. Ворог їх накопичує для можливих нападів взимку.

"Звичайно, російська оборонна промисловість працює, вони виготовляють ту кількість ракет, яку можуть виготовити за коротких термін. Бачимо, що менше, ніж улітку, окупанти їх застосовують по території нашої держави. Дрони ми вже звикли бачити фактично щоночі, а от ракети вони дещо накопичують. В порівнянні із минулим роком у них значно менше високоточних далекобійних ракет, ніж мають вони сьогодні. Готовність повинна бути постійно", - зауважив Ігнат.

Як писав "Ми-Україна" раніше, в Раді назвали плюси від спільного пакету допомоги Україні та Ізраїлю.

Головне