Тимочко: У росіян все не так добре з ракетами, тому вони адаптують для атак касетні бомби

Тимочко: У росіян все не так добре з ракетами, тому вони адаптують для атак касетні бомби

Росіяни мають певні проблеми з ракетами, тому намагаються адаптувати для атак касетні бомби. Про це розповів голова Ради резервістів Сухопутних військ Іван Тимочко в ефірі програми "Лінія фронту" на каналі "Ми-Україна".

"Звичайно, що зараз вони спробують їх адаптувати до тих реалій, оскільки їх авіація працює тепер у 99% за лінією їхньою фронту, з їхнього тилу. І для того, щоб спробувати протиставити нам щось, умовно кажучи, нове чи якісне, а за урахуванням того, що у них насправді попри всі заявки з ракетами все-таки не настільки все шикарно, як вони про це заявляють, і звичайно вони їх тримають, щоб завдавати більше ударів по наших тилах, звичайно вони зараз пробують адаптувати касетні бомби для того, щоб хоч якось зупиняти наші війська", - зазначив Тимочко.

Також він додав, що нині росіяни бояться активізації бойових дій на якомусь із напрямків після закріплення ЗСУ на лівому березі Дніпра на Херсонщині.

"Лівий берег Дніпра для них став несподіванкою. І зараз вони дуже остерігаються, що ми ще додатково активізуємося на якомусь з напрямів", - наголосив Іван Тимочко.

Як повідомляли "Ми-Україна",речник командування Повітряних сил України Юрій Ігнат заявив, що зараз російська окупаційна армія застосовує значно менше високоточних ракет, ніж влітку. Ворог їх накопичує для можливих нападів взимку.

Головне