Стало відомо, скільки виділили на ремонт та роботу метро у Києві в 2024 році

Стало відомо, скільки виділили на ремонт та роботу метро у Києві в 2024 році

На роботу Київського метрополітену у 2024 році виділили 4-1 мільйон гривень, з них 60 мільйонів піде лише на капітальний ремонт.

Про це розповів депутат Київської міської ради Андрій Вітренко в ефірі "Ми-Україна".

"У 2024-му році у проекті бюджету на утримання метрополітену виділено 401 мільйон гривень, але з них 60 млн лише на капітальний ремонт Київського метрополітену. За нашими оцінками, лише ремонт синьої гілки метрополітену буде коштувати набагато більше. Як з цим впорається КМДА побачимо 18 січня. Сьогодні зайшов у Київську міську раду проект змін до бюджету, який стосується перерозподілу програми "Захисник Києва" та перерозподілу програми фінансування резервного фонду. Ці зміни я ще не бачив", - зауважив він.

За його словами, Київський метрополітен має кошти на утримання критичної інфраструктури, але на ремонт червоної гілки, аварійного мосту через Дніпро, гроші у повному обсязі не закладені.

Напередодні стало відомо, скільки пасажирів втратило метро Києва після закриття перегону на "Деміївській".

Середньодобовий пасажиропотік на синій гілці київського метро скоротився майже на 22%. Так, до аварії в тунелі пасажиропотік на цій одній гілці становив у середньому 210 тисяч пасажирів на добу, а після - зменшився до 165 тисяч пасажирів.

Як писав "Ми-Україна" раніше,  у КП "Київпастранс" заявили, що "не варто розганяти зраду" через інформацію про закупівлю 30 скляних зупинок для Києва в умовах постійних обстрілів столиці.

Головне