Спецоперація з ліквідації Киви дуже складна в реалізації, - експерт

Спецоперація з ліквідації Киви дуже складна в реалізації, - експерт

Спецоперація з ліквідації колишнього народного депутата, зрадника Іллі Киви дуже складна в реалізації. Про це заявив експерт з безпеки, доктор філософії у галузі права Володимир Мартиненко у стрімі на "Ми-Україна".

Він наголосив, що попри складність операції, вона була успішна. Також експерт додав, що українські спецслужби останнім часом постійно проводять подібні операції.

"Це дуже складна операція насправді для реалізації. І тут дякуючи фахівцям і дякуючи рівню оперативників Служби безпеки України, ми бачимо результати таких спецоперацій. Це не поодинока операція. Ми їх бачимо постійно. Ми бачимо, що там працює не тільки Служба безпеки. Там працює Головне управління розвідки, там працюють всі наші спецслужби зараз. Вони, на щастя, показують величезні, гарні результати", - зазначив Мартиненко.

Нагадаємо, вдень 6 грудня у Підмосковʼї було ліквідовано колишнього народного депутата від "Опозиційної платформи - За життя" Іллю Киву. Його тіло виявили на території на території паркової зони готелю "Велич" Country Club. Попередньо відомо, що за ліквідацією нардепа-зрадника стоїть Служба безпеки України. 

Раніше "Ми-Україна" писали, що представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Юсов підтвердив смерть колишнього народного депутата від забороненої ОПЗЖ Іллі Киви в росії.

Головне