Представник Генштабу показав, з чого складається російський "шахед"

Представник Генштабу показав, з чого складається російський

Представник центру досліджень трофейного і перспективного озброєння та військової техніки Генерального штабу ЗСУ Андрій Рудик в ефірі "Ми-Україна" продемонстрував, з чого складається російський "шахед".

Зокрема, він показав коробку, яка є "мозком" "шахеда" та наголосив, що у цих дронах немає компонентів російського виробництва, хоча росіяни вже виготовляють їх самостійно.

"Незважаючи на те, що росіяни намагаються подати, що вони самі модернізують, такі модернізаційні процеси, ми бачимо, що начебто вони освоїли виробництво "шахед-136" у себе. Але все одно без таких електронних компонентів його виробництво неможливе. Точніше, як. Вони просто зробили собі коробку, приставили до неї двигун. 

Чому взагалі оця вся електроніка важлива. Тому що вона її перетворює на сучасну зброю, вона їй надає точності, вона їй надає можливості літати на певні відстані і так далі. Всі ці точні обчислювальні обрахунки здійснюють за допомогою такої електроніки", - наголосив Рудик.

Як повідомляли "Ми-Україна", у російських ракетах нині майже немає чипів російського виробництва. Зокрема, мікросхем рф не було виявлено у ракеті X-101, яку затрофеїли українській бійці.

Головне