Подоляк назвав передумову для виникнення в рф "неконтрольовних процесів" 

Подоляк назвав передумову для виникнення в рф

Неконтрольовані Кремлем процеси в росії, такі як теракти або локальні війни між регіонами, виникнуть, коли Україна забезпечить тактичні перемоги на фронті. На цьому в ефірі "Ми-Україна" наголосив радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк.

"В межах тих чи інших дій України з точки зору наступальних операцій по лінії фронту, якщо ми забезпечимо тактичні поразки рф, то люди зі зброєю в руках - мається на увазі громадяни росії - повернуться на російську територію і тоді там почнуться неконтрольовані процеси. І немає різниці, чи це будуть теракти чи якісь локальні війни на рівні регіонів і так далі ми будемо бачити історично детермінований розпад російської федерації з точки зору керованості цих процесів. Чому? - Тому що силової вертикалі справжньої, яка точно розуміє ризики, яка точно вміє займатись превенцією, яка точно має списки людей, які можуть ці ризики генерувати, в рф не існує", - пояснив він.

Подоляк наголосив, що в росії немає професійних спецслужб. Ті, які є зараз, за його словами, є недієздатними.

Нагадаємо, в ОП звернули увагу на те, що теракт в Підмосков'ї вдало відвернув увагу світу від російського терору в Україні. Черговий теракт агресора стався після того, як рф два дні гатила по українській цивільній інфраструктурі.

Як писав "Ми-Україна" раніше, США не ставлять під сумнів причетність ІДІЛ до теракту на концерті у передмісті Москви ввечері 22 березня та завчасно попереджали рф про загрозу подібного теракту.

Головне