Не варто чекати від Німеччини ракет типу Taurus, це "мрія минулого", - експерт

Не варто чекати від Німеччини ракет типу Taurus, це

Світ не був готовий до такої війни, яка вже майже два роки триває в Україні, а тому випускав далекобійні ракети у дуже обмеженій кількості. Зважаючи на це Україні на отримання ракет Taurus від ФРН або істотного нарощування ATACMS сподіватися не варто, розповів в ефірі "Ми-Україна" військовий експерт Сергій Грабський.

Він навів приклад ATACMS, які Україна отримала в обмеженій кількості. За словами фахівця, такі типи ракет перестали виготовляти ще в 90-х роках, а налагодити виробництво ракет, які припинили робити 20-30 років тому, дуже складно. 

"Taurus - мрія минулого. А зараз треба дивитися на нові виклики та загрози. Треба розуміти, що ці ракети, навіть якби їх було дуже багато, для нас не є вирішенням проблеми. Ми маємо воювати з причинами, а не наслідками. Нам треба ракети, які можуть досягати цілей на відстані 1000 кілометрів, а в ідеалі 3000-5000 км. Треба розуміти, шо боротьба ведеться в тому форматі, в якому нам потрібно знищувати об'єкти важливої військової інфраструктури, а  ми знаємо, де вони розташовані - в глибині росії", - зазначив Грабський.

Експерт зауважив, що на сьогодні Україна потребує боєприпасів, ствольної артилерії, установок HIMARS, нарощування поставок інженерної техніки, посилення РЕБ та системи засобів управління, а також ракети дальньої дії.

Як писав "Ми-Україна" раніше, минулої доби, 22 листопада, загальні бойові втрати рф у війні проти України поповнилися ще 1130 окупантами. Наші захисники за учорашній день також знищили 20 танків, 36 бойових броньованих машин, 33 артилерійські системи та 15 дронів.

Головне

Інавгурація російського диктатора Володимира Путіна, яка має відбутися 7 травня, є спробою створити ілюзію законності майже довічного перебування при владі цієї людини, заявили в МЗС.