На Запоріжжі запустили програму захисту АЗС від обстрілів

На Запоріжжі запустили програму захисту АЗС від обстрілів
Фото: Запорізька ОВА

Після російських ударів по автозаправних станціях у Запорізькій області дефіциту пального немає, всі мережі продовжують працювати. Про це в ефірі "Ми-Україна" повідомив речник місцевої ОВА Олександр Коваленко.

"Ажіотажу немає. Автозаправні станції працюють. Десяток АЗС були пошкоджені, були влучання, на жаль, були і травми, і поранення, і руйнування значні обладнання", - зазначив він.

Водночас, як розповів Коваленко, в регіоні вже реалізують програму пасивного захисту АЗС, щоб мінімізувати наслідки можливих нових атак. Він пояснив, що ініціатива передбачає три складові. 

"Зараз ми реалізуємо програму пасивного захисту АЗС разом з усіма операторами на ринку, комунікація триває постійно. Він передбачає три складові: перша – це зведення укриттів, захисних споруд. Друга - передбачає наявність ремонтних комплектів на кожній АЗС, щоб швидко поновлювати роботу. І ще один третій напрямок, скажімо, в разі гіпотетичної та критичної ситуацій, усі мережі АЗС мають бути з мобільними автозаправними станціями, аби не було проблем з пальним", - зазначив речник.

Також в області продовжують захищати логістичні маршрути від атак російських дронів. На Запоріжжі вже зведено понад 200 км антидронових тунелів, і ця робота триває.

Як писав "Ми-Україна" раніше, лише за останні дні ворог атакував АЗС на Херсонщині, Дніпропетровщині і Запоріжжі.

Головне