Майже на всіх кладовищах Ізраїлю людей хоронять конвеєром, - Гранкін

Майже на всіх кладовищах Ізраїлю людей хоронять конвеєром, - Гранкін

Наразі майже на всіх кладовищах Ізраїлю людей хоронять "конвеєром". Про це заявив ізраїльський журналіст Сергій Гранкін в ефірі "Панюта. Підсумки" на "Ми-Україна".

За його словами, таких втрат в країні не було навіть під час найбільших війн, зокрема й під час війни "судного дня" в 1973 році.

"Особливо це помітно на горі Герцля - це центральне військове кладовище в Єрусалимі. Там стоїть черга, і люди навіть не розходяться. Вони чекають наступних машин - знову віддають честь, і це все йде як конвеєр", - зазначив Гранкін в ефірі.

Журналіст також зазначив, що в Ізраїлі тепер зʼявилися свої "Буча" та "Ірпінь". Терористи ХАМАС жорстоко вбивають ізраїльтян, у тому числі дітей. Не менш дико бойовики угруповання ведуть себе й щодо тварин. Вони розстрілюють собак, котів та навіть корів.

Як повідомляли "Ми-Україна" раніше, військові Армії оборони Ізраїлю відзвітували про ліквідацію вже шести високопоставлених представників палестинського воєнізованого руху ХАМАС з моменту вторгнення бойовиків 7 жовтня.

Головне