Україна передала російській стороні списки осіб зниклих безвісти військових, та обговорила питання верифікації зниклих.
Про це заявив уповноважений Верховної Ради України з прав людини Дмитро лубінець в ефірі "Ми-Україна".
За його словами, напередодні він передав російській стороні списки осіб зниклих безвісти, окремо припрацьовували питання верифікації пошуку тих, хто зник.
"Вчора я підіймав питання щодо хлопців, які були поранені в Оленівці. Я передав окремий лист від сімей спільноти Героїв Оленівки. Сьогодні другий день, ми сконцентрувались по всім питанням, пов'язаними з цивільними заручниками – сім повернулися наших героїв. Окремо підняли питання верифікації цивільних заручників наших, підняли питання щодо їх повернення. Так само є цивільні, які в полоні з 2014 року, є достатньо велика кількість, які з 2022 року. Окремо ми піднімали питання, щоб до всіх українських громадян був доступ міжнародних моніторингових груп", - сказав він.
Лубінець додав, що завдяки тому, що Сили оборони беруть у полон російських окупантів, в нього з’являється більше аргументів для росіян і більше результативності.
Як повідомляв "Ми-Україна" раніше, Україна повернула з російського полону сімох цивільних осіб, яких росія незаконно утримувала у неволі. СБУ показала фото і відео з обміну.