"Далі буде": Юсов прокоментував операцію в Джанкої

У Головному управління розвідки Міноборони анонсували, що Україна і надалі здійснюватиме операції в окупованому Криму та не тільки, подібні до тієї, якої зазнав днями Джанкой.

В ефірі "Ми-Україна" представник української воєнної розвідки Андрій Юсов зазначив, що вчора був дуже хороший день - є інформація про згорілий вертоліт та успішну атаку на РЛС. Вночі сьогодні також гуркотіло.

"Все рухається і розвивається так, як того хотів Путін, коли розпочинав цю війну… Те, що вчора відбулося у Джанкої - прекрасна операція ЗСУ з дуже добрими результатами знищення сил і засобів. І далі, безумовно, буде", - підкреслив він. 

Як відомо, вранці 17 квітня у Джанкої на півночі захопленого росіянами Криму пролунали вибухи - через це біля місцевого військового аеродрому закрили автомобільні дороги. Там виникла пожежа. Після "прильотів" на військовому аеродромі та його навколишніх територіях зафіксовано шість місць загоряння, було чутно детонацію боєприпасів.

Нагадаємо, речник Української добровольчої армії Південь Сергій Братчук заявив, що росія після удару Збройних сил України по Джанкою, що у тимчасово окупованому Криму, втратила системи ППО С-400.

Як писав "Ми-Україна" раніше, голова МЗС Швеції Тобіас Більстрем заявив, що росія використовує для транспортування нафти непридатні танкери або кораблі "дуже близькі до того, щоб бути непридатними", що не лише порушує морські правила, а і може стати причиною "екологічного хаосу".

Головне