Бородін: Хіматаки рф сильно впливають на наших бійців, адже на відновлення потрібно багато часу

Бородін: Хіматаки рф сильно впливають на наших бійців, адже на відновлення потрібно багато часу

Хімічні атаки росіян досить сильно впливають на українських бійців, адже для їхнього відновлення потрібно багато часу. Про це в ефірі ток-шоу "На часі" на каналі "Ми-Україна" розповів пресофіцер 3-ї ОШБр Олександр Бородін.

Він наголосив, що про застосування окупантами хімічної зброї говорили ще близько шести місяців тому.

"Вони застосовували проти нас, це виглядало як дрони, які скидають замість класичних боєприпасів ці хімічні гранати. Добре, що у нас не було загиблих. Але були постраждалі, яких треба було, з ними треба було працювати тривалий час. Майже місяць з ними працювали лікарі в госпіталях. Це дуже важка історія, але напевно в більшості її проблематика психологічна. Тобто розуміння, що її (хімічну зброю, - ред.) можуть застосувати, не всі обізнані, наскільки це можливо, яка це може бути хімія. І психологічно це, напевно, навіть більше діє на бійців, ніж реальна загроза", - зазначив Бородін.

Також він пояснив, яким саме чином окупанти скидають хімічну зброю на ЗСУ.

"Працює це комплексно, тобто коли декілька дронів працюють, вони не використовують це. Це не один конкретний виліт. Це коли працює велике угруповання, щоб було важче виділили з бойових їхніх вильотів саме той, який, власне, і скидає такі гранати. Інколи це під час штурмів було, інколи це просто було для того, щоб деморалізувати, коли із їхнього боку штурм. Деморалізувати піхоту чи вивести з ладу якусь частину піхоти на наших позиціях", - розповів Бородін. 

Як повідомляли "Ми-Україна", аналітики Deep State стверджують, що окупаційне військо рф використало на двох напрямках хімічну зброю для ураження українських підрозділів. Боєприпаси з отруйною речовиною противник використав на Сватівському та Бахмутському напрямках.

Головне