"Укрнафта" сплатила рекордний податок на прибуток: на що підуть кошти

ПАТ "Укрнафта" перерахувало до державного бюджету 1,187 мільярда гривень податку на прибуток за результатами першого кварталу 2023 року. Ці кошти підуть на потреби ЗСУ.

Про це повідомив директор ПАТ "Укрнафта" Сергій Корецький у Facebook.

Ця сума складає трохи менше 1% від загальних надходжень до державного бюджету у цьому періоді 2023 року у розмірі 152,2 млрд грн. Виплачена сума майже вдвічі більша порівняно з результатами всього 2022 року, коли підприємство перерахувало 694 млн грн.

"Наразі вкрай важливим є дотримання фіскальної дисципліни. Кошти платників податків спрямовуються на потреби Збройних сил України, підтримують вразливі верстви населення, державну освіту та охорону здоров'я", - зазначив він.

На сайті компанії нагадали, що за 2020 та 2021 роки ПАТ «Укрнафта» було сплачено 0 гривень податку на прибуток, у 2019 році – 546 млн грн.

Нагадаємо, “Укрнафта” вирішила відновити видобуток на ліквідованих свердловинах.

Раніше повідомлялося, що ПАТ “Укрнафта” має намір підвищити нафтовилучення на родовищах. Для цього компанія оптимізує 28 систем підтримання пластового тиску на існуючих родовищах та впровадить нові системи там, де  вони будуть необхідні. 

Крім того,  “Укрнафта” планує нарощувати стільки ж видобувних запасів, скільки видобуває ресурсів. Таким чином компанія прагне досягти коефіцієнта заміщення в 100%.

Як повідомляв "Ми-Україна" раніше, в Міненерго назвали головну причину підняття тарифів на електроенергію.

Головне