Болгарські фермери заблокували дороги через відновлення імпорту українського зерна

У Болгарії фермери та власники переробних підприємств почали акції протесту у вузлових точках по всій країні. Через відновлення імпорту українського зерна вони заблокували прикордонні переходи, головні дороги та шосе.

Про це повідомляє болгарська служба Forbes Bulgaria.

Аграрії вивели на магістральні дороги великовагову техніку, щоб заблокувати рух. Однією з їхніх головних вимог є відновлення заборони на імпорт української агропродукції до Болгарії, яку парламент країни скасував 14 вересня.

Прем’єр-міністр Болгарії Ніколай Денков назвав деяких протестувальників “терористами” й заявив, що частина їхніх вимог уже виконана, а решту — виконати неможливо.

“В останні два дні вони почали поводитися як терористи. Вони використовують брехливі аргументи, висувають вимоги — “це має бути негайно, якщо ви цього не зробите, ми заблокуємо країну”. Я не веду переговорів з терористами”, — підкреслив прем’єр Болгарії.

Як писали “Ми-Україна” раніше, запровадження заборони на імпорт українського зерна будь-якою з країн-членів Європейського Союзу є незаконною

Як відомо, Польща, Словаччина та Угорщина заявили про запровадження власних обмежень на імпорт продовольства з України після того, як ЄК вирішила не продовжувати відповідну заборону після закінчення її терміну дії.

Головне

В ході чергового масованого удару по Україні українські захисники ліквідували в небі над країною 30 повітряних загроз з 33 запущених. Йдеться про 19 збитих ворожих ударних безпілотників “Shahed-136/131” та 11…

Російські загарбники здійснили черговий масований обстріл Одеси та області у понеділок, 25 вересня. В ході нічної атаки агресор застосовував крилаті ракети “Калібр”, протикорабельні “Онікси” та ударні безпілотники типу Shahed. За…