В Україні розпочав роботу телеканал "Ми — Україна+"

В Україні розпочав роботу телеканал

10 лютого розпочав роботу телеканал "Ми — Україна+". Медіа-проєкт пропонує глядачам захоплюючі кіно та серіали, документальні та публіцистичні розслідування, авторські проєкти та багато гумору.

"Ми — Україна+" - це не лише джерело цікавих фактів, актуальних програм, але й платформа для емоційної розрядки.

Директор телеканалу Ігор Петренко зазначив: "Всім нам важливо зберегти баланс між реальністю сьогодення та емоційною стабільністю. "Ми — Україна+" пропонує цей баланс, надаючи глядачам контент для роздумів, й, одночасно забезпечуючи емоційну підтримку та розвагу".

Перший власний проєкт, який пропонує телеканал глядачам – "ЩО НЕ ТАК?". Програма занурює глядача в історичне минуле незалежної України та розповідає про події, які "промайнули повз", але насправді саме вони відіграли ключову роль для сучасної України.

Серед авторських проєктів команди «Ми — Україна» глядачі "Ми — Україна+" побачать програму "ЛІНІЯ ФРОНТУ" про війну росії проти України, бойові дії, реальні перемоги та проблеми української армії. Інший проєкт – "НЕЗЛАМНІ" з Оленою Чабак. Програма про людей і для людей, які надихають своїм прикладом, змінюють країну та демонструють незламність у боротьбі за свободу й незалежність.

Починати ранок телеканал "Ми — Україна+" пропонує з динамічного ранкового прямоефірного шоу "ПРОКИДАЙСЯ", яке вийде в ефір незабаром. Ранкові ведучі підготують всю інформацію, яка може бути цікавою глядачу на початку дня. Досвідчені експерти поділяться аналітикою та прогнозами, а ведучі рубрик ознайомлять із корисними та практичними порадами, технологічними новинками. І, звісно, все це буде щиро приправлене дотепним гумором.

У сітці "Ми — Україна+" багато гостросюжетних серіалів, детективів, комедій та драм. Родзинкою показу цієї весни стане кримінальний драматичний серіал виробництва BBC "Гострі картузи".

Телеканал планує активно розвивати власне виробництво серіалів та програм. Дивіться телеканал "Ми — Україна+" та отримуйте більше захоплюючих сюжетів, більше актуальної та корисної інформації та більше позитивних вражень.

 

Телеканал "Ми — Україна+" доступний по всій території України у цифровому мультиплексі МХ-2.

 

"Ми — Україна+". Завжди більше

Головне