Зеленський: росія слабка, ми перемагаємо її навіть, коли вона має більше зброї

Президент України Володимир Зеленський заявив, що росія слабка. Її агресія походить не від сили, а в усвідомленні, що час імперій минув. Україні ж вдається здобувати перемоги у війні тоді, коли її ворог має у руках більше зброї.

Про це український лідер розповів на саміті Ліги арабських держав.

“росія слабка. Ми перемагаємо її навіть тоді, коли в неї в руках більше зброї. Її агресивність походить не від сили, а від усвідомлення, що час імперій минув. Це тому, що час вільних незалежних націй не мине ніколи. І Україна це доводить, так само як і доводить ваша Ліга (Ліга арабських держав – ред.)”, – заявив Зеленський.

Президент України також запросив учасників Ліги до прямої співпраці з будь-якими з посередників України.

“І хай наша з вами сила буде скоординованою заради спокою і блага людей всіх націй”, – заявив Зеленський.

Як повідомляли “Ми-Україна” раніше, Президент України Володимир Зеленьский здійснив чергову закордонну поїздку. Цього разу глава держави поїхав у Саудівську Аравію. Зеленський виступить на 32-му саміті Ліги арабських держав, до складу якої входить 22 країни. Також у нього запланована розмова із крон-принцем Мухаммадом бін Салманом аль-Саудом та ще низка двосторонніх перемовин. Зеленський додав, що недарма у поїздці його супроводжує лідер кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв.

Цьогорічний саміт Ліги арабських держав є особливим також і тому, що вперше за останні 12 років у ньому братиме участь президент Сирії Башар Асад.

Головне

Міністр оборони Естонії Ханно Певкур у вівторок, 3 жовтня, перебуває з офіційним візитом в Україні. Напередодні він зустрічався з президентом Володимиром Зеленським, сьогоднішній день – розпочав із відвідання Київщини. Зустріч…

Минулої доби, 2 жовтня, загальні бойові втрати ворога у війні проти України збільшились на ще 360 загарбників. Наші оборонці за учорашній день також знищили 15 танків, вісім бойових броньованих машин, 40…