Зеленська, Буданов, Karaya та інші: Vogue присвятив свій перший з початку повномасштабної війни випуск опору українців

Вперше з початку повномасштабної війни журнал Vogue знову повернеться на полиці українських магазинів. Перший випуск з 24 лютого 2022 року звісно ж буде присвячено українцям та опору, який вони чинять агресору. Зокрема, у журналі можна буде прочитати 50 історій людей, які завзято воюють на всіх фронтах. 

Команда Vogue Ukraine Edition підготувала інтерв’ю з першою леді України Оленою Зеленською, головою української розвідки Кирилом Будановим (який, до речі, досить рідко з’являється у друкованих ЗМІ), міністром закордонних справ Дмитром Кулебою, представником України при ООН Сергієм Кислицею, лауреаткою Нобелівської премії миру та правозахисницею Олександрою Матвійчук і з багатьма іншими.

Також у журналі можна буде прочитати про те, як найвідоміший український футболіст Андрій Шевченко та переможниця Євробачення Джамала використовують свою популярність, щоб збирати кошти на допомогу Україні. А парамедикиня Юлії Паєвської, також відома як Тайра, розповіла про російський полон. 

Крім того у першому з початку повномасштабної війни випуску Vogue є історії від льотчика-винищувача Вадима Ворошилова (позивний Karaya), саперки-доброволиці і матері п’ятьох дітей Лесі Литвинової, офіцера-розвідника “Азова” Іллі Самойленка, Сергія Притули, Юлії Пеліпас та інших.

Фото для цього випуску робили не як раніше – у студіях чи на спеціальних локаціях. Цього разу знімки будуть демонструвати те, що відбувається у містах і селах України через війну. Тобто частина з них будуть на кшталт бойових репортажів: зі складів гумдопомоги та з запустілих прифронтових сіл.

Обкладинка також присвячена Україні – синьо-біло-жовте зображення і напис “Шлях незламних”. 

Випуск першого з початку повномасштабної війни Vogue Ukraine Edition відбудеться вже 14 квітня.

Vogue вперше з початку повномасштабної війни підготував новий випуск

Раніше “Ми-Україна” повідомляли, що в Україні запустили загальнонаціональну кампанія “Змагаймось за нове життя”. Вона розповідає про опір, який українці чинять у війні проти росії, та про вклад кожного громадянина нашої країни у спільну перемогу.

Головне