За особливі заслуги: Зеленський нагородив голову МЗС Литви орденом князя Ярослава Мудрого

Президент України Володимир Зеленський нагородив міністра закордонних справ Литви Габріелюса Ландсбергіса орденом князя Ярослава Мудрого III ступеня. Відео нагородження було оприлюднено в офіційних аккаунтах глави української держави у соціальних мережах.

Президент України наголосив, що вручив Ландсбергісу орден за особливі заслуги.

“За особливі заслуги вручив міністру закордонних справ Литви Габріелюсу Ландсбергісу орден князя Ярослава Мудрого III ступеня. Дякую Вам, вашій країні, вашим великим людям за підтримку України. Ми цього ніколи не забудемо”, – зазначив Зеленський.

Разом з тим Володимир Зеленський наголосив, що Україна завжди рада бачити представників Литви.

Крім того повідомляється, що в Україні Ландсбергіс зустрівся з керівником Офісу Президента України Андрієм Єрмаком. Очільник ОПУ висловив подяку литовській стороні за ефективну багатоформатну допомогу Україні з початку повномасштабної війни. Також було відзначено надзвичайну важливість подальшої військово-технічної допомоги з боку Литви

“Українці це дуже цінують. Ми справжні друзі. І наша перемога в цій війні буде спільною перемогою, – наголосив Єрмак. – Війна триває, і є багато викликів. Однак ми маємо перемогти. Готуємо нові операції. Ситуація важка, але ми тримаємо наші позиції”.

Як повідомляли “Ми-Україна”, Президент України Володимир Зеленський відвідав госпіталь, у якому проходять лікування поранені українські військовослужбовці. Глава держави поспілкувався з військовими і вручив їм державні нагороди, а саме ордени “За мужність” ІІІ ступеня та медалі “За військову службу Україні”.

Головне

Компанія SpaceX відправила на Міжнародну космічну станцію чотирьох туристів. Пілотований корабель Crew Dragon здійснив комерційний рейс, другий за останні два роки. Які перспективи має космічний туризм і скільки зараз коштує злітати на орбіту — дізнавався “Ми-Україна”.