Єрмак: Україна повернула з росії ще 106 людей

Керівник Офісу Президента України Андрій Єрмак заявив, що Україна повернула з російського полону ще 106 своїх громадян. Усі вони – військовослужбовці.

Про це він повідомив у своєму Telegram-каналі.

“Ми повертаємо додому 106 наших людей. Це воїни з Бахмутського напрямку – вісім офіцерів та 98 солдат і сержантів. Вони билися за Бахмут і здійснили подвиг, який не дозволив ворогу наступати далі вглиб нашого Сходу. Кожен з них – герой нашої держави”, – йдеться в повідомленні.

За його словами, серед тих, кого повернули з полону, чимало вважалися безвісти зниклими. Рідні цих людей пройшли складний етап.

При цьому Координаційний штаб з питань поводження із військовополоненими та вся команда ОП виконують завдання Президента якомога швидше повернути всіх додому. Володимир Зеленський окреслив цю задачу як одну з ключових, підкреслив Єрмак.

“Наш справжній дім там, де про нас думають. Україна, яку ми будуємо всі разом – це місце, де людина, громадянин, є найвищою цінністю. Країна, в якій думають про людей. Наше суспільство мислить саме такими категоріями. Усі наші люди будуть вдома. Працюємо над цим далі. І кожен обмін робить нас на крок ближчими до цієї мети”, – додав глава Офісу Президента.

Пізніше в Координаційному штабі з питань поводження з військовополоненими заявили, що 68 військових, яких повернули з росії, вважалися безвісти зниклими.

Серед звільнених — 98 військовослужбовців із Збройних Сил, 21 із них — тероборонівець. Також додому повернули сімох прикордонників та одного представника Держспецтранспорту. Крім того, репатрійовано три тіла: двох іноземців та українки.

Як повідомляли “Ми-Україна” раніше, уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець заявив, що Україна повернула додому з росії 6-річну Анну-Марію. Її батьки-військові потрапили у полон у Маріуполі.

Головне

Компанія SpaceX відправила на Міжнародну космічну станцію чотирьох туристів. Пілотований корабель Crew Dragon здійснив комерційний рейс, другий за останні два роки. Які перспективи має космічний туризм і скільки зараз коштує злітати на орбіту — дізнавався “Ми-Україна”.