Єрмак розповів, що може змусити Україну вести переговори з рф

Україна не буде вести переговори з росією, поки війська цієї країни перебувають на нашій території. Про це заявив голова Офісу Президента України Андрій Єрмак.

За словами керівника ОПУ, змусити Україну до переговорів з рф не може ніхто і ніщо.

“Саме це я пояснив китайському та бразильському посланцям: що немає такої сили, яка сьогодні змусить українське суспільство і керівництво говорити з росіянами – доки в нас стоять війська рф. Її не існує”, – заявив Андрій Єрмак.

Разом з тим він наголосив, що українці не збираються йти на жодні територіальні поступки та будуть боротися з російською федерацією до кінця.

“Усі люди, які перебувають в Україні після 24 лютого, зробили для себе вибір. Дуже важливо, що вони побачили, що ми боротимемося до кінця, не зупинимося. І будь-хто, хто вважає, що існує щось, що нас може до перемовин із росією в нинішніх умовах примусити, глибоко помиляється, – зазначив голова ОПУ. – Не ми розпочали цю війну. Нам не потрібна російська земля. Ми боремося за своє. Але територіальних компромісів у нас не буде. Дуже важливо було це сказати спецпредставникам. Щодо решти – давайте розмовляти”, – наголосив Андрій Єрмак.

Раніше “Ми-Україна” писали, що Туреччина запропонувала Україні п’ять років вести мирні переговори з рф. З відповідною заявою виступив представник турецького президента Ібрагім Калин.

Головне

Компанія SpaceX відправила на Міжнародну космічну станцію чотирьох туристів. Пілотований корабель Crew Dragon здійснив комерційний рейс, другий за останні два роки. Які перспективи має космічний туризм і скільки зараз коштує злітати на орбіту — дізнавався “Ми-Україна”.