Виняткова за своєю щільністю атака Києва: що відомо про наслідки наразі

Виняткова за своєю щільністю атака Києва: що відомо про наслідки наразі

Восьма від початку місяця повітряна атака Києва відбулась у вівторок, 16 травня, уночі. Вороже військо застосувало проти столиці як дрони, так і ракети. Їх запуск здійснювався одразу з кількох напрямків, інформує Київська міська військова адміністрація.

"Цього разу ворог здійснив комплексну атаку з різних напрямків одночасно, із застосуванням БпЛА, крилатих ракет та, ймовірно, ракет балістичного типу. Вона була винятковою за своєю щільністю - максимальна кількість атакуючих ракет за найкоротший проміжок часу", - розповів керівник КМВА Сергій Попко.

За його даними, більшість цілей противника в небі над Києвом була ліквідована. Проте низка об'єктів в п'яти столичних районах постраждала внаслідок падіння уламків збитих ракет.

"Зафіксовано падіння уламків в Соломʼянському, Шевченківському, Святошинському, Оболонському та Дарницькому районах столиці. Найбільші пошкодження в Солом’янському районі - там було загорянння нежитлового приміщення та кілька одиниць автомобільної техніки. Пожежа ліквідована", - зазначив Попко.

В інших районах пошкодження не істотні. За даними КМВА, переважно уламки там попадали на транспортні засоби, лісопаркову або прибудинкові зони.

Столичний міський голова Віталій Кличко повідомляв про трьох потерпілих в Солом'янському районі.

Нагадаємо, попередня - сьома - атака Києва відбулась вночі 14 травня. Того разу окупаційне військо запускали дрони-розвідники, "скоріше за все - для виявлення позицій нашої ППО". Усі безпілотники були ліквідовані на дальніх підступах до столичного повітряного простору.

Як писав "Ми-Україна" раніше, ЗМІ дізнались про блокування Угорщиною виплати траншу Європейського фонду миру (EPF) на зброю для України. Ідеться про суму у 500 мільйонів євро.

Головне