Верховна Рада призначила Малюка головою СБУ

Рада призначила Василя Малюка

Верховна Рада призначила Василя Малюка на посаду голови Служби безпеки України. Раніше він виконував обов’язки керівника спецслужби.

Про це повідомив народний депутат Олексій Гончаренко у Telegram.

Рішення про його призначення ухвалено сьогодні на засіданні Верховної Ради.

“Верховна Рада затвердила відповідне подання президента України”, – написав нардеп.

До цього він був виконувачем обов’язків голови Служби безпеки України.

Довідка.

Василь Малюк народився в Коростишеві, що у Житомирській області. Здобув вищу освіту в Національній академії Служби безпеки України за спеціальністю “Правознавство”. Має ступінь кандидата юридичних наук. 39-річний керівник СБУ має досвід роботи в органах держбезпеки, також брав участь в АТО. Має звання бригадного генерала.

З 13 березня 2020 Василь Малюк став першим заступником голови СБУ – начальником Головного управління боротьби з корупцією та організованою злочинністю.

Як повідомляв “Ми-Україна” раніше, малі електростанції в Україні стануть суттєвою перешкодою на меті російського окупаційного війська знищити українську енергосистему. У планах влади до кінця поточного року ввести в роботу щонайменше 100 одиниць таких станцій в різних регіонах. 

Головне

Міністр оборони Естонії Ханно Певкур у вівторок, 3 жовтня, перебуває з офіційним візитом в Україні. Напередодні він зустрічався з президентом Володимиром Зеленським, сьогоднішній день – розпочав із відвідання Київщини. Зустріч…

Минулої доби, 2 жовтня, загальні бойові втрати ворога у війні проти України збільшились на ще 360 загарбників. Наші оборонці за учорашній день також знищили 15 танків, вісім бойових броньованих машин, 40…