“Вагнерівці” виявилися ефективніші за кадрових військових рф, – глава Пентагону

Члени ПВК “Вагнера” показала себе у війні проти України трохи ефективніше, ніж регулярна російська армія. При цьому “вагнерівці” використовували більш цікаві методи, але вони все одно немислимі.

Про це заявив голова Міністерства оборони Сполучених Штатів Америки Ллойд Остін.

“Вони використовували каторжників, ув’язнених, щоб регулярно керувати своїм наступом, проте я не думаю, що вони продовжують вербувати із в’язниць. Але ці типи методів були справді цікавими, відверто кажучи, немислимими”, – розпові голова Пентагону.

Водночас, за словами очільника американського оборонного відомства, Сполучені Штати бачили, як багато російських найманих ув’язнених швидко гинули на полі бою у війні в Україні.

“Але ви знаєте, вони трохи кращі за російські сили. Ми не бачили зразкових дій російських військ у великих масштабах”, – підсумував Ллойд Остін.

Як повідомляли “Ми-Україна” раніше, верховний представник Європейського Союзу з питань зовнішньої політики та оборони Жозеп Боррель заявив, що Європейська Рада ввела санкції проти 11 осіб і семи організацій, пов’язаних із приватною військовою компанією “Вагнер”. Він зазначив, що вагнерівці становлять загрозу, оскільки діють поза межами міжнародних законів. В Європейській Раді також нагадали, що ПВК “Вагнера” базується в росії та веде діяльність одразу в кількох країнах. Серед них – Україна, Лівія, Центральноафриканська Республіка (ЦАР), Малі та Судан.

Раніше співробітники Служби безпеки України викрили вінничанина-зрадника, який займався вербуванням колишніх українських ув’язнених до ПВК “Вагнер”.  

Головне

Війна не лише консолідувала українське суспільство проти рашистських окупантів, але й стала однією з причин збільшення кількості шахрайств. Як захиститися від шахраїв і зберегти свої гроші — у матеріалі “Ми-Україна”.