Українка Ломачинська стала бронзовою призеркою чемпіонату Європи з важкої атлетики

Українська спортсменка Ангеліна Ломачинська завоювала дві бронзові медалі на чемпіонаті Європи з важкої атлетики, який проходить у Єревані. Українка стала третьою у ваговій категорії до 49 кг з результатом 81 кг.

Ломачинська змогла підняти цю вагу з другого разу. Також вона намагалася взяти 83 кілограми, однак не змогла.

Щодо поштовху, то тут наша спортсменка стала п'ятою - вона змогла взяти 95 кг  у третій спробі.

У підсумку Ломачинська отримала бронзову медаль.

У Єревані українка отримала п'яту та шосту нагороду чемпіонату Європи.

Крім того Ангеліні вдалося встановити особистий рекорд за сумою двох видів. Раніше вона мала результат 149 та 167 кг відповідно.

Як відомо, на чемпіонаті Європи з важкої атлетики у Єревані Україну представляють 17 атлетів. Чемпіонат триватиме до 23 квітня.

Нагадаємо, раніше колишня перша ракетка України Еліна Світоліна виграла свій перший матч після повернення у великий теніс. На турнірі WTA60, що проходив у Швейцарії, українка обіграла румунську тенісистку Елену Габріелу Русу.

Як повідомляли “Ми-Україна” заступник міністра спорту України Матвій Бідний заявив, що хоч українські спортсмени і не змагатимуться з росіянами і білорусами, українська делегація буде присутня на всіх змаганнях.