Україна відмовилася приймати від Німеччини танки Leopard 1

Німеччина заборонить в'їзд російським спортсменам

Україна відмовилась приймати партію з 10 танків Leopard 1A5 від Німеччини, пише Der Spiegel.

Відомо, що військова техніка потребує ремонту, а техніків і запчастин для цього немає.

“Київ повідомив спеціальному штабу в Міністерстві оборони Німеччини, що німецькі танки Leopard, які прибули до Польщі, потребують ремонту, причому деякі з них – капітального”, – йдеться в повідомленні.

Уряд Німеччини відправив фахівців, щоб оглянути танки. Влада ФРН стверджує, що танки були сильно зношені під час навчання українських солдатів.

Зазначається, що кілька з десяти Leopard 1A5, які прибули в Україну в липні, вийшли з ладу через аналогічні проблеми.

Нагадаємо, що у Латвії сталася ДТП з військовою технікою, в результаті постраждало двоє військовослужбовців Національних збройних сил країни.

Як писав “Ми-Україна” раніше, у Запорізькій області близько 800 російських загарбників розмістилися на території дитячого санаторію “Весна”, що знаходиться поруч з будинками місцевих жителів.

Головне

У понеділок, 2 жовтня, оголошені імена лауреатів Нобелівської премії з фізіології та медицини 2023 року. Ними стали Каталін Каріко та Дрю Вайсман, розроблені ними технології лягли в основу створення мРНК-вакцин проти…

На відміну від Ілона Маска його конкурент в освоєнні космосу сер Річард Бренсон закликав США та світ не лише продовжити підтримку України, а й подвоїти обсяги допомоги. У колонці, опублікованій…