У Франції чиновникам заборонили користуватися TikTok та Netflix: подробиці

Уряд Франції заборонив державним службовцям встановлювати на робочий телефон і користуватися застосунками TikTok та Netflix. Про це повідомляє ANSA.

Заборона розповсюджується на близько 2,5 мільйона держслужбовців.

За деякими даними, такий крок французького уряду пояснили “загрозою з точки зору кібербезпеки та захисту даних державних службовців та уряду”.

Раніше аналогічний захід запровадили і у Великій Британії з міркувань безпеки.

Наразі вже заборонили TikTok для використання на робочих девайсах у США, Канаді, Бельгії, Індії, Данії та Новій Зеландії. А все через те, що TikTok звинувачують у передачі даних користувачів китайському уряду, однак керівництво соціальної мережі все заперечує.

Як повідомляли “Ми-Україна” раніше, адміністрація президента США Джо Байдена дала держустановам місяць, щоб співробітники видалили TikTok через побовання, що Китай може використовувати додаток за шпигунства за американцями. В Китаї відреагували на крок США і заявили, що така заборона свідчить про невпевненість Вашингтона і є зловживанням державною владою. 

Головне

У понеділок, 2 жовтня, оголошені імена лауреатів Нобелівської премії з фізіології та медицини 2023 року. Ними стали Каталін Каріко та Дрю Вайсман, розроблені ними технології лягли в основу створення мРНК-вакцин проти…

На відміну від Ілона Маска його конкурент в освоєнні космосу сер Річард Бренсон закликав США та світ не лише продовжити підтримку України, а й подвоїти обсяги допомоги. У колонці, опублікованій…