Сили оборони завдали нових ударів по цілям в росії: у ніч на 22 червня уражено центр космічного зв'язку у Московській області, полігон підготовки операторів БпЛА та логістичну інфраструктуру.
Про це повідомляє Генштаб ЗСУ.
Куди поцілили Сили оборони
Підрозділи Сил оборони у ніч на понеділок:
- уразили центр космічного зв’язку “Дубна” у Московській області рф. На об'єкті зафіксовано масштабне задимлення. Збитки противника ще уточнюються.
- уразили полігон підготовки операторів БпЛА в районі Дебальцевого на ТОТ Луганщини та пункти управління БпЛА в районах Мирнограда та Перебудови на Донеччині.
- уразили командно-спостережні пункти противника в районі Ільок-Пеньковки Бєлгородської області в росії та у районі Покровська на Донеччині.
- завдали ураження по автомобільному мосту в районі Василівки на Запоріжжі, який противник використовує для перекидання військ та забезпечення російської окупаційної армії.
Крім того, стало відомо, що після ударів ЗСУ 21 червня уражено інфраструктуру порту "Кавказ" у Краснодарському краї рф та два автомобільні пороми. Ці об'єкти використовуються для забезпечення військ російських окупантів у південних регіонах України.
Як писав "Ми-Україна" раніше, у Криму та низці російських областей лунали вибухи у ніч проти 22 червня. Дрони атакували Таврійську ТЕС та будівлю ФСБ рф на півострові.