ЗМІ: Зеленський у Вашингтоні зустрівся із лідерами Конгресу США

ЗМІ: Зеленський у Вашингтоні зустрівся із лідерами Конгресу США

Президент України Володимир Зеленський, який перебуває з візитом у США, провів у Вашингтоні зустріч із лідерами Конгресу, пише The Guardian.

Як повідомив речник Палати представників Конгресу США від Республіканської партії Кевін Маккарті, український президент розповів конгресменам про потреби України. Зокрема, про необхідність повітряного прикриття та далекобійну артилерію, яка допоможе повернути Україні окупований Крим.

При цьому Маккарті заявив, що війна в Україні не повинна перетворитися у війну на виснаження.

"Путін хоче зломити волю американського народу і європейців, і вони не можуть цього допустити", - заявив американський політик.

Крім того Маккарті наголосив, що хотів би побачити план перемоги України та звіти про надану раніше допомогу. Все це, наголосив речник Палати представників, дозволить повернути підтримку республіканців, що скептично налаштовані щодо збільшення допомоги Україні.

Як повідомляли "Ми-Україна", президент України Володимир Зеленський під час виступу на засіданні Ради Безпеки ООН назвав умови, які дозволять зупинити війну. За словами глави держави, для припинення бойових дій необхідно виконати лише два пункти.

Головне