Зеленський звернувся до президента МОК: Запрошую в Бахмут, щоб побачити, що нейтральності не існує

Зеленський звернувся до президента МОК: Запрошую в Бахмут, щоб побачити, що нейтральності не існує

Президент України Володимир Зеленський запросив президента Міжнародного олімпійського комітету Томаса Баха відвідати Бахмут на Донеччині. Про це глава держави розповів у своєму зверненні.

За словами Зеленського, він неодноразово спілкувався з Бахом щодо необхідності відсторонення росії від спортивних змагань. Однак президент України так і не був почутий.

"Не буває нейтральності, коли триває така війна. І ми знаємо, як часто тиранії пробують використовувати спорт заради своїх ідеологічних інтересів. Очевидно, що будь-який нейтральний прапор російських спортсменів заплямований кровʼю.

Не можна не бути розчарованим заявами чинного очільника Міжнародного олімпійського комітету. Неодноразово з ним говорив і так і не почув, як він збирається захищати спорт від пропаганди війни, якщо поверне російських спортсменів у міжнародні змагання", - заявив Володимир Зеленський.

Разом з тим Президент України запевнив, що буде зроблено усе необхідне, щоб світ захистив спорт від політичного та будь-якого іншого впливу держави-терориста.

"Українські спортсмени змушені захищати життя своїх близьких і свободу нашого народу від російської агресії. Російські удари забрали життя сотень і сотень українців та українок, які могли збагатити світовий спорт своїм талантом", - заявив Зеленський.

"Запрошую пана Баха в Бахмут, щоб він побачив на власні очі, що нейтральності не існує", - наголосив Президент України.

Головне