Зеленський знову зібрав Ставку: обговорили ситуацію на передовій та протидію ворогу

Зеленський знову зібрав Ставку: обговорили ситуацію на передовій та протидію ворогу

У понеділок, 16 січня, президент України Володимир Зеленський вкотре провів засідання Ставки Верховного Головнокомандувача. Про це інформує пресслужба глави держави.

На засідання також були присутні керівник Офісу Президента Андрій Єрмак, секретар РНБО Олексій Данілов, міністр оборони Олексій Резніков, Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний, начальник ГУР Міноборони Кирило Буданов. Крім того відвідали Ставку й декілька міністрів, зокрема, очільники МВС, МЗС, Мінфіну.

“Члени Ставки заслухали доповіді командувачів військ оперативних напрямків щодо поточної ситуації на передовій, окремо зупинилися на Донецькому та Південному напрямках фронту”, - йдеться у повідомленні.

Разом з тим було заслухано інформацію стосовно можливих дій противника найближчим часом, обговорилися можливості підготовки ворогом ракетних ударів по Україні й шляхи боротьби з цим.

Обговорили на ставці й стан забезпечення українських військових боєприпасами та вдосконалення системи підготовки командирів тактичної ланки.

Як раніше повідомляли "Ми-Україна", речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат вважає нереалістичним сценарій висадки російського десанту у Києві чи на території України загалом.

Головне