Зеленський: Україні ще доведеться поборотися за постачання танків

Зеленський: Україні ще доведеться поборотися за постачання танків

Україні ще доведеться поборотися за постачання сучасних танків. Про це заявив Президент Володимир Зеленський у вечірньому зверненні до народу України.

"Сьогодні день "Рамштайну" і оборонних новин для України, які тиждень за тижнем приносить наш дипломатичний марафон. Не все можна публічно оголошувати, про що ведуться розмови у форматі "Рамштайну". Це закрита дискусія, і так має бути. Але загалом можна підсумувати, що сьогоднішній "Рамштайн" зміцнить нашу стійкість. Партнери принципові у своєму ставленні - вони будуть підтримувати Україну, скільки необхідно для нашої перемоги. Так, іще доведеться поборотися за постачання сучасних танків, але щоденно ми робимо сильнішою очевидність безальтернативності того, що рішення щодо танків має бути ухвалене", - заявив Президент.

Також Зеленський додав, що завдяки "дипломатичному марафону" Україні вдалося посилити гарматами та снарядами "артилерійський кулак".

При цьому глава держави наголосив на важливості максимально швидкої передачі Україні обіцяного озброєння.

"Єдине в усьому цьому, що варто підкреслити, – це час, час постачання. Кожна домовленість має виконуватися максимально швидко – для нашої оборони. Наступний тиждень, до якого ми вже готуємося, має також принести свої оборонні плоди", - зазначив Президент України.

Як раніше повідомляли "Ми-Україна", Президент України Володимир Зеленський поспілкувався з турецьким колегою Реджепом Таїпом Ердоганом.

Головне